Гальмівні колодки Brenta

Гальмівні колодки Brenta для мотоциклів та скутерів

TВпевненість у собі та своєму байку — почуття, без якого на дорогу краще не виїжджати. Щоб відчувати його повною мірою, потрібно у першу чергу довіряти своїй гальмівній системі.
Існує думка, що економити на гальмах не можна — собі дорожче. Однак колодки Brenta доводять протилежне: зайві витрати зовсім не обов'язкові. Тепер, щоб отримати якісні гальма, не потрібно переплачувати. Відмінні гальмівні колодки Brenta не лякають цінником, відповідають технічним нормам TÜV, а їх виробництво сертифіковано за європейським стандартом KBA.

Металізовані гальмівні колодки Brenta

Італійський виробник

Гальмівні колодки Brenta — дітище італійської компанії Frenotecnica. Ця фірма спеціалізується на виготовленні фрикційних матеріалів для мотоциклів та скутерів. Історія фірми почалася у 1982 році. Тоді Frenotecnica була невеличкою сімейною майстернею з відмінною репутацією. Висока якість роботи та золоті руки майстрів очікувано привели компанію до успіху та зростання. Зараз гальмівні колодки Brenta виробляються кваліфікованими інженерами на новітньому обладнанні з високоякісних матеріалів.

Типи гальмівних колодок

Компанія виробляє як органічні, так і металокерамічні колодки.

  • Органічні гальмівні колодки зроблені з волокон та органічних матеріалів, зв’язаних смолами. Вони універсальні, підходять для більшості дорожніх умов, досить тихі в експлуатації, швидко притираються і мають велику початкову потужність гальмування.
  • Металізовані гальмівні колодки зроблені з твердих металевих інгредієнтів, волокон і смол, спресованих під високим тиском і температурою. Вони, у порівнянні зі звичайними, дуже стійкі до нагрівання і тертя. Рекомендуються для використання в горах на затяжних спусках. Металізовані колодки розсіюють більше тепла, не даючи гальмам закипіти, і нормальний режим роботи зберігається навіть при великих навантаженнях. До речі, ці гальмівні колодки від Брента використовуються декількома командами в WSBK.

Усі колодки Brenta для мотоциклів і скутерів виробляються на заводі в Італії під ретельним контролем якості.