Hel logo

HEL: What's stopping you?

Для HEL і назад

HEL почав життя в 1985 році як "шланг персонажа», компанії, заснованої в секторі промислового, морського і гідравлічний в ринку. Вона була придбана нинішнім власникам в 2000 році і переїхав до продуктивності передачі рідини ринку. У той момент назва компанії змінилася в шланг Equip Limited - нині знаменитий Чортів хвіст логотип був розроблений - і бренд-HEL Performance прибув!

HEL почав життя в 1985 році як "шланг персонажа», компанії, заснованої в секторі промислового, морського і гідравлічний в ринку. Вона була придбана нинішнім власникам в 2000 році і переїхав до продуктивності передачі рідини ринку. У той момент назва компанії змінилася в шланг Equip Limited - нині знаменитий Чортів хвіст логотип був розроблений - і бренд-HEL Performance прибув!опліткою з нержавіючої сталі фторполімери і нержавіюча сталь обжимають фітинги щоб уникнути будь-яких проблем корозії.

HEL фітинги виготовлені з нержавіючої сталі
Всі HEL фітинги виготовлені з нержавіючої сталі, і доступні в багатьох кольорах.

Кольорове покриття ПВХ, якщо вам потрібні більше кольору у вашому житті (застосовується при виготовленні, що не термосклеіваемого на потім). Кольорові фітинги з нержавіючої сталі також доступні. У обтиснуті фітинги легше і тонше, ніж багаторазові фітинги та зроблені з високоякісної нержавіючої сталі.

<Р> HEL Performance дуже пишаємося тим, що всі компоненти гальмівної магістралі зроблені у Великобританії, в тому числі стали плетених гальмівного шланга з нержавіючої та все фітинги з нержавіючої сталі лінії гальма. З малого продукти уявлення HEL пішли глобальні і тепер доступні по всьому світу в більш ніж шістдесят вісім країн і, пройшовши суворим стандартам безпеки регулюючими органами по всьому світу, є <сильний> вулиця правової ніде в світі. <Р> Одна інші характерний момент - комплекти HEL гальмівні лінії оснащені <довічною гарантією / STRONG> -! Що не подобається