Як з нами зв’язатися

У зв'язку з пандемією COVID-19, ми працюємо зі збільшеним навантаженням та з обмеженою кількістю співробітників. Ми намагаємося обробляти замовлення та відповідати на запити якнайшвидше, але просимо ставитися з розумінням до можливих затримок. Якщо ваше питання стосується зробленого замовлення, будь ласка, зазначте номер замовлення або інвойсу у повідомленні. Це допоможе пришвидшити відповідь.
 
Відомості про поточну ситуацію з коронавірусом можна знайти на спеціальній сторінці, що присвячена COVID-19. Дякуємо за ваше розуміння у цей нелегкий для всіх час.Поставити нам питання чи надіслати повідомлення можна за допомогою цієї форми зворотнього зв'язку. Просимо, за можливості, зазначити номер замовлення або інвойсу, якщо питання стосується поточного чи минулого замовлення.

Ваше ім’я: *


Ваша електронна пошта: *


Категорія: *


Тема повідомлення: *


Ваша країна:


Повідомлення:

Розділювач
Марка мотоцикла:


Модель мотоцикла:


Рік випуску:


Номер рами (VIN-код)


Номер двигуна


Держ. номер (лише для Великобританії)


* Обов’язкові поля


Перед тим, як надіслати повідомлення, перегляньте, будь ласка, розділ «Запитання та відповіді» нижче — можливо там вже є потрібна вам відповідь.

Відповіді на найчастіші запитання

Ми підготували готові відповіді на найчастіші запитання. Будь ласка, перегляньте їх перед тим, як ставити ваше питання.

Доставка

Щоб дізнатися вартість доставки, натистіть «Переглянути замовлення», після чого оберіть потрібну країну зі списку — вартість доставки буде розраховано автоматично, і ви одразу її побачите.
 
Ми відправляємо запчстини по усьому світу, але ми не можемо надсилати за кордон деякі небезпечні та великогабаритні товари. Будь ласка, перегляньте наші умови щодо доставки.

Проблеми із замовленням

Якщо існує проблема із вашим замовленням та ви хотіли б розібратися з нею якнайшвидше, скористайтеся наведеною вище формою зворотнього зв’язку або зателефонуйте нам, але не робіть і те, й інше одночасно, бо у цьому випадку над вашою проблемою працюватимуть різні відділи, що, ймовірно, призведе до плутанини та затримки у розв’язанні вашої проблеми та розгубить щонайменше двох наших співробітників. Якщо ви вирішите скористатися формою зворотнього зв’язку, обов’язково зазначте номер замовлення або інвойсу у темі повідомлення. Дякуємо за ваше розуміння.

Ми завжди відповідаємо на листи

Ми завжди намагаємося відповідати на листи протягом дня, але іколи відповідь може зайняти довше часу, особливо у пік мотосезону. Якщо ваше питання стосується вже зробленного замовлення, то просимо мати на увазі, що ми зазвичай відправляємо замовлення у той самий день, тож може так статися, що ми отримуємо ваше запитання вже після того, як замовлення було надіслане. Будь ласка, надайте нам якнайбільше інформації щодо вашого питання, щоби ми змогли відповісти якнайшвидше. Якщо ваш лист стосується здійсненого замовлення, обов’язково зазначте у темі повідомлення номер замовлення або інвойсу. Також вкажіть правильну адресу електронної пошти.

Щиро дякуємо за вашу співпрацю,
Команда Wemoto.