Хто ми є

World's End Motorcycles існує з 1978 року. Тоді компанія була розташована в районі World’s End («Кінець світу») у Лондоні й займалася ремонтом техніки лондонських мотокур’єрів.
 
У 1994 році ми переїхали до лондонського району Хамерсміт і зайнялися так званим «сірим імпортом» мотоциклів — ми завозили внутрішньояпонські моделі мотоциклів, такі як Honda Bros, CB-1 та Yamaha Serow, що не були офіційно представлені на британському ринку.
 
На момент зміни тисячоліть ситуація у мотобізнесі почала змінюватися. Наш бізнес не став виключенням: замість продажу мотоциклів ми почали продавати запчастини. Спочатку це були запчастини для тих самих «сірих» японців. Але, побачивши зріст попиту на якісні та недорогі запчастини, ми почали швидко поширювати асортимент також і на інші моделі.
 
Ми вирішили зосередитися на торгівлі через інтернет, і вже незабаром мали величезний вибір запчастин для безпрецедентної кількості мотоциклів у нашому інтернет-магазині. У цей же час ми вирішили переїхати до більш приємної місцевості на березі моря, і тоді нашою домівкою стало курортне місто Брайтон на півдні Англії.

У 2007 році нам стало затісно у тих невеликих розрізнених приміщеннях, що ми їх займали на той момент. І тоді ми перенесли наші офіс, магазин і склад на декілька кілометрів на захід уздовж узбережжя до містечка Саутвік, прямо біля входу до гавані Шорхема, де ми лишаємося й досі.
 
На початку 2009 року ми відкрили другий склад на Гранж-роуд. Окрім постійно зростаючого асортименту запчастин, у цьому новому приміщенні розташувався й офіс нашої оптової компанії WMD (World's End Motorcycles Distribution).

Восени 2009 року ми мали вже більше ніж 25 тисяч різних найменувань запчастин, що загалом давало 374 тисяч можливостей застосування на різних мотоциклах. Загальна кількість запчастин на складі сягнула на той момент 136 тисяч на суму близько одного мільйона фунтів. Такі інвестиції були продиктовані нашим прагненням обслуговувати покупців швидше і ефективніше, ніж будь-хто інший. Доказом цього служить те, що 80% замовлень ми отримуємо від клієнтів, які купують в нас вже не вперше. Зараз ми щодня додаємо близько 1000 нових запчастин, щоби забезпечити вам якнайширший вибір за найбільш доступними цінами.

На додаток до нашого вражаючого асортименту запчастин ми вважаємо, що нам немає рівних у мотобізнесі за рівнем обслуговування клієнтів. Ми зібрали сильну команду з 40 найкращих, найдосвідченіших спеціалістів, яких ми тільки змогли знайти, і вони докладають максимум зусиль, щоби забезпечити вам найкращий сервіс у найкоротші строки. Ми зробимо усе, щоби ваш улюблений мотоцикл якнайшвидше зміг повернутися на дорогу.

Справжні відгуки

Натиснувши на ці посилання, ви побачите, що наши покупці кажуть про нас.