Про нас

World's End Motorcycles існує з 1978 року. Тоді компанія була розташована в районі World’s End («Кінець світу») у Челсі на південному заході Лондона і займалася обслуговуванням технічних потреб лондонських мотокур’єрів. У 1994 році ми переїхали до лондонського району Хамерсміт і зайнялися «сірим імпортом» — ми завозили внутрішньояпонські моделі мотоциклів, такі як Honda Bros, CB-1 та Yamaha Serow. На момент зміни тисячоліть ситуація у мотобізнесі почала змінюватися, і бізнес World’s End не став виключенням: ми переключили свою увагу на запчастини. Спочатку ми торгували запчастинами лише для сірого імпорту, але через зріст попиту на якісні та недорогі запчастини ми стали швидко поширювати асортимент також і на інші моделі. Ми вирішили зосередитися на торгівлі через інтернет і вже незабаром мали величезний вибір запчастин для безпрецедентної кількості мотоциклів. У цей час ми вирішили переїхати до більш приємної місцевості на березі моря, і тоді нашим домом стало курортне місто Брайтон і Хоув у Східному Сассексі.

У червні 2007 року нам стало тісно у тих невеликих розрізнених приміщеннях, що ми займали на той момент, і тоді ми перенесли наші офіс, магазин і склад на декілька кілометрів на захід уздовж узбережжя до міста Саутвік у Західному Сассексі, прямо біля входу до шорхемської гавані, де вони розташовані і сьогодні. На початку 2009 року ми відкрили другий склад на Гранж-роуд, де окрім постійно зростаючого асортименту запчастин розташувався і офіс WMD — нашої оптової компанії, у той час як Wemoto займається роздрібною торгівлею.

Восени 2009 року ми мали вже більше 25 тисяч різних найменувань запчастин, що загалом давало 374 тисяч можливостей застосування на різних мотоциклах, а загальна кількість запчастин на складі сягнула 136 тисяч на суму близько одного мільйона фунтів. Такі інвестиції були продиктовані нашим прагненням обслуговувати покупців швидше і ефективніше, ніж будь-хто інший, і доказом цього служить те, що 80% замовлень ми отримуємо від клієнтів, які купують в нас вже не вперше. Зараз ми щодня додаємо близько 1000 нових запчастин, щоби забезпечити вам якнайширший вибір за найбільш доступними цінами.

На додаток до нашого вражаючого асортименту запчастин ми вважаємо, що нам немає рівних у мотобізнесі за рівнем обслуговування клієнтів. Ми зібрали сильну команду з 30 найкращих, найдосвідченіших спеціалістів, яких ми тільки змогли знайти, і вони докладають максимум зусиль, щоби забезпечити вам найкращий сервіс у найкоротші строки. Ми зробимо усе, щоби ваш улюблений мотоцикл якнайшвидше зміг повернутися на дорогу.

Справжні відгуки

Натиснувши на ці посилання, ви побачите, що наши покупці кажуть про нас.